Trafik Cezanız Var mı? Kontrol Edin!

Trafik cezası sorgulama ve ödeme ekranını kullanarak trafik kural ihlaline bağlı araç plakasına veya araç ruhsatına kesilen trafik cezaları ile ilgili bilgiler alabilirsiniz, EGM ve GİB alt yapısı kullanılarak trafik cezası araç borçlarınızı öğrenebilir, devletin resmi sitesine yönlendirilerek trafik cezası ödeme yapabilirsiniz. Ceza sorgulama için araç plakası, il ve yıl seçimini doğru olarak yapmalısınız!

Gizlilik Politikamız

trafikcezam.com  bilgi paylaşımı ve sorgulama yapma sitemiz gizliliğinizi ciddiyetle kayıt altında tutar. Sitemiz gizlilik ilkeleri kapsamında uyulması gereken tüm ayrıntılara uyar ve kullanıcıların kişisel verileri konusunda hassas davranır.

Gizlilik İlkeleri Hangi Konuları Barındırır?

trafikcezam.com internet sitesine ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini kendi bünyesinde barındırmaktadır. Kişisel Bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı, e-mail adresi, kişinin araç plakası sosyal ağ bilgileri gibi bilgileri bünyesinde barındırmaktadır. Kişiler tarafından sisteme girilen bilgiler kamuya açık bilgiler olmadığı için hiçbir  surette trafikcezam.com sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılamaz ve paylaşılamaz. Bu ilkelere ve gizliliğe uyulmaması durumunda Avukatlarımızca hukuki işlem başlatılacaktır.

trafikcezam.com Sitesi Yönetiminden Habersiz İçerik Paylaşımı

Sitemiz yönetiminden habersiz veya herhangi bir kaynak gösterilmeden yapılan paylaşımlar hukuki olarak suç teşkil etmektedir. Sitemizin alt yapısı ve içeriklerinin her biri güncel olarak İstanbul 6. Noter tarafından kayıt altına alınmakta ve kayıt altına alınan içerikler kesinlikle izinsiz paylaşılamamalıdır! Paylaşılması durumunda Hukuk birimince gerekli takibat başlatılmaktadır. 

Bilgilerin Kullanımı ve Toplanması

trafikcezam.com bilgi ve sorgulama yapma sitesine üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün yada hizmetlerden faydalanmak istediğinizde formlar yardımı ile sizlerden bir takım bilgileri talep edebilmektedir. Sitemiz size ait olan bilgileri toplama, kayıt altına alma ve muhafaza etme açısından yukarıda belirtilen tüm gizlilik ilkelerine uygun şekilde hareket etmektedir.

Sitemizde Log(Kayıt) Tutulmaz!

Sitemizde araç trafik cezası sorgulama yaptığınız zaman sizden araç plaka bilgisi istenmektedir. Aracınızın plakası kişisel bilgilere ulaşılması anlamında hiçbir dayanağa sahip değildir. Sitemizde hiçbir log tutulmadığı için kişisel güvenlik sorunu bulunmamaktadır. trafikcezam.com internet sitesi size ait olan kullanım bilgilerini de bünyesinde barındırmaz ve barındırmadığını temin eder. Sitemiz sistemindeki hizmetlerin daha kaliteli hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış veriler analiz edilerek sunum yapılabilir.

Bilgi Paylaşımı ve İfşa Edilmesi

trafikcezam.com  sitemiz sizin özel isteğiniz olmadığı sürece sizden elde edilmiş kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. Kişilerle kesinlikle paylaşmaz ve bu verileri satmaz.

trafikcezam.com internet sitesi eğer başka bir şirket ile birleşirse veya bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıyabilir. Eğer bilgi taşınması söz konusu olursa kullanıcılar bu durumdan önceden haberdar edilir.

Gizlilik ve Güvenlik

Sitemiz kullanıcılarına ait bilgiler güvenliğiniz açısından dış kullanıcılara ve sitemiz çalışanlarına kısıtlanmış durumdadır. Sadece ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılmaktadır.

Sitemizin Virüs Güvenlik Önlemi Bulunur!!!

trafikcezam.com sitemizde üst düzey güvenlik uygulamaları kullanılmaktadır. Sitemiz genel yapısı içerisinde veya dışarıdan hiçbir şekilde virüse maruz kalabilecek bir güvenlik zafiyeti bulunmamaktadır. Sitemizde gönül rahatlığı ile gezebilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.